REPORT Z AKCE LESNÁ - 8.7.2005

 Po roce jsme zase jeli oslavovat mé narozeniny, kolikáté snad ani nemá cenu připomínat. Přes perfektní organizaci se opět vloudilo pár chybiček:

První v tom začal dělat bordel Čurbí, kterej nepřestal dělat ten bordel celej večer za což mu díky. Pak se připojil k bordelu Vladař, kterej neodjel s námi ale dorazil později. Ve znamení bordelu se nesla celá akce, každej si šel spát kdy chtěl, každej odjížděl kdy chtěl a každej chlastal a možná i píchal co chtěl a nikdo se nikoho na nic neptal. Musím tedy podotknout, že většina z nás však ten večer šukala mrdání a radši chlastala. Prostě bordel !!!!

Fotbálek se tento rok bohužel nehrál, ale hokej jsme hráli dobrej – obsluha nevěděla kam dřív – to byly samé kličky a fintičky a voblbovačky.

Všichni jsme koupili asi koně, stádo se nám však někam zaběhlo zůstala pouze jedna herka na který chtěl rajtovat snad úplně každej kromě mě.

 

Pár údajů ze statistiky::

Počet účastníků zájezdu: 12 (Jim, S.O.D., Agent Orange, Braun, Jan, Lukáš, Vladař, Čurbí, Špejlík, Jindřich, Hornič) 

Prochlastanejch prachů: Hodně počítam tak 10000,-kč

 Vypitejch - piv: něco přes 100

 - panáků: něco pod 100

 Víc si nepamatuju. Teď dále – to už je ráno – většině bylo pěkně blbě jenom mě bylo fajn fakt fajn jak jsem ale zjistil hlava nikoho nebolela a když jo tak ne z chlastu ale z nevyspání nebo z kouření vyberte si každéj co se vám víc líbí. Po zaplacení jsme začali postrádat Agenta, kterej nebyl nikde a jeho mobil nám pouze sděloval „Vydrž Prťka vydrž“ a i když jsme vydrželi asi hodinu tak jsme to potom zabalili a jeli domů. Asi tak kolem oběda jsme zjistil, že Agent potřeboval splnit limit pro 100 jarních kilometrů (zbývalo mu ujít posledních cca 25 km) a tak šel pěšky. Blázen hoďte na něj síť!!!!

To je vše pro bližší info si prohlédněte fotky. Jinak všem díky za gratulace a za účast a za dobrou muziku a za dobrou náladu a prostě všem za vše díky!!!!

Thx Jim